2010-06-04 11:22

Every step that I take is another mistake to you

Į komentarus

Tu nežinai ką reiškia grįžti į savo gimtą vietą. Grįžti į prisiminimus. Eiti ta pačia gatve, ir užuosti tos pačios senos bandelių kepyklėlės kvapą. Užsukti į tą pačią gėlių krautuvėlę, ir pasisveikinti su gerai pažystama pardavėja. Užsukti į savo gatvelę. Matyti tuos pačius namus. Tą pačią kaimynę balkone, tik jau kiek vyresnę, bet vis vien su cigarete rankoj. Tuos pačius žmones, kurie kažkada buvo vaikai-tavo draugai. Tas pačias duris, pro kurias tūkstančius kartų buvo žengta įsikibus į mamos ranką. Tie patys kambariai, kuriuose kažkada taip kvepėjo mamos ruošiami pietūs. Tas pats kambarys… Mano kambarys, kuriame verkiau dėl savo pirmųjų meilių, kuriame juokiausi su draugėmis, kuriame žaisdavau lėlėmis, kuriame mėgdavau viena dainuoti, kartais paleisti muziką visu garsu ir šokinėti ant lovos. Tas pats langas, kurį milijonas lašų lietė. Palangė, ant kurios visada sėdėjo mano geriausias draugas, išklausydavęs mano kalbas-meškiukas. Tas pats balkonas ir jo girgždančios durys. Tas pats kaimynų šunelis, kuris pralįsdavo pro balkono tvorelę ir atbėgdavo pas mane į kambarį, ir aš jį vis pavaišindavau savo pietumis. Ir šį kartą pavaišinau, manau jam patiko.
Tuomet išeinu ir užtrenkiu visas duris. Prisiminimus palieku ten. Skausmą taip pat. Geras akimirkas įsimetu į praplyšusią kišenę, žinau, kad vis vien pamesiu. Išeinant man mojuoja tie patys medžiai, tie patys namų stogai atsisveikinimo dainą dainuoja. Tie patys vaikai, tik dabar jau suaugę akimis palydi. Tas pats šaltas takas kojas basas glosto. Ir tas pats Tu… Tik jau užaugęs ir visiškai pasikeitęs. Net tu mane išlydėjai. Lediniu žvilgsniu. Kaip ir tą dieną, kai buvau maža mergaitė, su baltais bateliais ir rožine suknele, pabučiavai man į skruostą ir nubėgai toliau žaisti su kiemo vaikais… Tik šį kartą pabučiavai į lūpas ir nebėgai. Likai stovėti ir stebėti, kaip aš išeinu. Mintyse šaukei, kad būtinai sugrįžčiau. Aš akimis pažadėjau grįžti, bet atmink, kad širdyje aš dar ta pati maža mergaitė, kuri pažadų pildyti taip ir neišmoko.

Patiko (35)

Rodyk draugamsKomentarai (10)

 • Labai grazu. ;)

 • Writing good, i liked your article, I hope you could write more something like this article.
  Each pair of Air Nax Shoes are designed with the intention to produce, can provide you with incredible comfort, let you enjoy each day, you spent every penny is valuable. Do not hesitate to come and buy.
  I hope you can every day have a good mood.

 • pabaiga tai superinė. viskas tobulai parašyta. O Gad. Super!!

 • Labai labai. (:

 •   sapnuprincese
  2010-06-05 19:09

  Perfect

 •   Easy
  2010-06-05 23:47

  Kažkaip tikėjaus kokių seilėjimųsi, bet tikrai labai gražiai parašyta :)

 • Mianem ksiazek elektronicznych nie okresla sie kompleksow dokumentow HTML, bo nie sa one jednolitym plikiem, jakkolwiek taki segmentacja ma nie ulega watpliwosci despotyczny temperament.

 • Just desire to say your article is as astounding. The clarity in your post is just nice and i could assume you’re an expert on this subject. Well with your permission let me to grab your feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please keep up the gratifying work.

 • Groß Pfosten kümmern Sie um wenn i Verbindung dieses auf meinem Aufstellungsort? Danke

 • I simply want to mention I am very new to blogging and site-building and really enjoyed you’re web blog. Probably I’m planning to bookmark your website . You certainly come with fantastic article content. Appreciate it for revealing your website page.

Rašyk komentarą