2010-05-28 15:49

kai prisiminimai aplanko, šaltos rankos ir svajonių krantas

Į komentarus

Jie sėdėjo prie savo stalelio. Šiandien - jau 3-eji metai, kaip jie kartu. Dvi tos pačios taurės raudono vyno, kaip ir kas met. Tik šį vakarą viskas buvo kitaip. Tie 3 metai kartu… Jie žinojo viską apie vienas kitą. Žinojo vienas kito nuodėmes ir troškimus. Slapčiausias paslaptis ir neįgyvendintas svajones. Žinojo kiekvieną randą ir apgamą ant vienas kito kūno. Žinojo kiekvieną žodį, kurį kitas ruošiasi sakyti. Suprasdavo iš akių, kai jis pyksta, liūdi, ar kažko nesako. Žinojo visas vienas kito mėgstamas knygas ir filmus. Žinojo vienas kito mėgstamiausius ledus. Ir vienas kito akis jie galėtų užsimerkę nupiešti. Žinojo vienas kito sekantį žingsnį šachamatų lentoje, žinojo ir gyvenime. Žinojo vienas kito baimes ir nuopelnus. Žinojo vienas kito priešus ir vis dar nepamirštus žmones, kurie galbūt kažkada sukėlė per daug šiltų jausmų. Žinojo kiek šaukštelių cukraus vienas kitam reikia įberti gaminant kavą arba arbatą. Žinojo vienas kito trūkumus, ir nebijojo tobulėti kartu. Žinojo viską, tikriausiai netgi žinojo per daug… O gal žinojo dar šiek tiek per mažai, kad nesinorėtų daugiau? Bet ne, vis dėl to žinojo per daug, kad dar bent vienerius metus jie vaidintų meilę ir pasitikėjimą. Žinojo per daug, kad dar bent viena vyno taure daugiau išgerta būtų. Jie žinojo per daug, ir pradėjo tolti vienas nuo kito. Taurės dužo. Jausmai atšalo. Meilė užtrenkė duris ir pasiemė raktą su savimi… Į nežinią. Kur neras nei jis, nei ji. O galbūt nei vienas ir neieškos. Jie atidavė viską, dėl savo suknistos laisvės… O dabar nežino, kur ją dėti.

Patiko (30)

Rodyk draugamsKomentarai (7)

  • Gražu

  • labai!

  • super:)

  • Grazu ir taip iki skausmo pazystama.. net asara nuredejo perskajcius..

  • Mianem ksiazek elektronicznych nie okresla sie kompleksow dokumentow HTML, bo nie sa one jednolitym plikiem, niemniej taki klasyfikacja ma rozumie sie samo przez sie apodyktyczny zakres.

  • W powszechnym rozumieniu oznacza zbiorowosc czynnosci majacych na celu gromadzenie asortymentu ksiazek, takze map, rycin, nut oznacza to plyt zas kaset z nagraniami takze oferowanie go klientom. Charakterystyczna cecha ksiegarstwa jest zjawisko, iz prowadzi za jednym zamachem dzialanie handlowa wymagajaca stosowania rachunku ekonomicznego, oznacza to zasad racjonalnego gospodarowania rowniez funkcjonowanie kulturalna, udostepniajaca dziela naukowe, popularnonaukowe, zawodowe i literackie. Tym samym przyczynia sie do rozszerzenia uczestnictwa spoleczenstwa w kulturze.

  • I believe one of your adverts caused my internet browser to resize, you might want to put that on your blacklist.

Rašyk komentarą