2011-03-27 12:02

It’s the game that she plays, she can win with her eyes closed

Į komentarus

Keista matyti tas pačias rudas akis, kai jos sukelia ne laimę, o nepakeliamą skausmą. Nenoriu jų matyti, nebenoriu skęsti jose. Keista girdėti tą patį jo balsą, bet jausti, kad kalbėdamas su tavimi jis šaltas. Keista apkabinti žmogų, kuomet jauti, kai jis stumia tave nuo savęs. Keista matyti šypseną, kurią jam sukeldavai tu, o dabar gali sukelti bet kuri kita. Keista girdėti dainą, kurios metu eidami keliu pakeldavot galvas į žvaigždes ir šypsodavotės joms. Keista valgyti fri bulvytes, kurios be jo neskanios. Keista vienai žiūrėti filmą ir neturėti kur atsiremti. Keista dainuoti vienai kambaryje, ir vėliau suprasti, jog niekas tavęs nė neklauso.
Pagaliau tai suvokus, tu nusisuki ir lėtai išeini iš jo gyvenimo, jo širdies, paleidi jo žvilgsnį ir šiltas rankas atiduodi vėjams. Ir visai nesišypsai, kaip parašyta daugelyje kvailų pasakojimų. Verki, nes supranti, jog pati jį tokiu pavertei. Pati jį išmokei būti laimingu be tavęs. Tu net nebėgi nuo jo, o eini lėtai ir tave žudo tai, kad nerūpi jam tiek, jog jis tave sustabdytų.

Patiko (23)

Rodyk draugamsKomentarai (10)

 • Dieve tu mano. Tarsi tobulai parašyta man. Nežinau..Net sunku skaityti buvo. Tačiau tai pasiekė mano širdį. Ir nors labai skaudu buvo skaityti, žinok, kad tu ne viena patiri šiuos jausmus. Aš patiriu lygiai tą patį. Sunku išeiti taip nenatūraliai besiplėšant, tikintis, kad gal dar sulaikys jis. bet kvaila to tikėtis.

 • Nežinau ką pasakyti, bet norisi tiek daaug. Labai patiko, tiesiog tobula. <3

 • Taiklu. Visi jausmai ir išgyvenimai. Maniškiai su bandymais, tačiau nieko nevertais. Ir vėl tas pats, tik taip sunku…

 •   Justina
  2011-03-30 20:11

  Todel as ir bijau buyi su juo, ir ji stumiu nuo saves to nenoredama, as bijau..

 •   Justina
  2011-03-30 20:12

  Todel as ir bijau buti su juo, ir ji stumiu nuo saves to nenoredama, as bijau..

 • Tobulai parašyta.

 • ačiū mielieji,smagu girdėti :)

 •   Andrius
  2011-05-27 14:25

  Daugiau! norisi skaityt,ir skaityt :}

 • Hi. Pretty trendy your internet site — i prefer the form of computer. Seems wonderful. Meets Totz M.

 • I do enjoy the way you have presented this particular concern and it really does offer me personally a lot of fodder for thought. On the other hand, because of what precisely I have experienced, I just wish when the actual commentary pack on that folks keep on point and don’t start upon a soap box associated with some other news of the day. Still, thank you for this superb point and whilst I do not really concur with the idea in totality, I value the standpoint.

Rašyk komentarą